Sprawozdania z zakresu ochrony środowiska. Raport do KOBiZE. Opłaty za korzystanie ze środowiska (miękka)

Bartłomiej Matysiak


Średnia ocena: 6 / 6 z 1 ocen

Wyd.: Wiedza i Praktyka

Nasza cena
118,65 zł
(to ponad 8% taniej!)
Cena rynkowa
129,00 zł
(Oszczędzasz: 10,35 zł)

Opis książki:

Sprawozdania z zakresu ochrony środowiska. Raport do KOBiZE. Opłaty za korzystanie ze środowiska. Przedsiębiorcy, oprócz obowiązków bezpośrednio związanych z prowadzoną działalnością, muszą sprostać również wielu wymogom związanym z ochroną środowiska. Jeżeli firma korzysta ze środowiska, a w szczególności ma instalacje, których eksploatacja wymaga pozwolenia zintegrowanego albo pozwolenia na wprowadzanie gazów lub pyłów do powietrza musi do 28 lutego 2016 r. złożyć raport o emisjach gazów cieplarnianych do KOBiZE. Innym bardzo ważnym obowiązkiem jest uiszczanie i rozliczenie opłat z za korzystanie ze środowiska. Czy istnieją wyjątki o tych zasad? Kto jest zwolniony z obowiązku uiszczania opłat środowiskowych i składania raportu do KOBiZE? Jak wyliczyć wysokość opłaty środowiskowej? Odpowiedzi na te pytania znajdują się w publikacji!

Szczegóły książki

Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu publikację domu wydawniczego Wiedza i Praktyka, wydaną w dwatysiące szesnastym roku.

Bartłomiej Matysiak na bardzo, bardzo dużo stronach zaprezentował opowieść pod tytułem Sprawozdania z zakresu ochrony środowiska. Raport do KOBiZE. Opłaty za korzystanie ze środowiska.

Książka dostępna jest w Internetowej księgarni historycznej Grzbiet.pl w bardzo dobrej cenie.

Książka wydana jest w okładce typu - miękka w formacie bardzo specyficznym ;) centymetrów.

Zapraszamy do lektury!

Uwaga - kupując w naszej księgarni internetowej wspieracie renowacje zabyktów techniki - więcej szczegółów w naszym blogu.

Ilość stron:108
Rok wydania:2016
ISBN:9788326946257
Rodzaj okładki:miękka
Dział:ksiazki
Wymiary:21 cm x 28 cm
Nasza cena
118,65 zł
(to ponad 8% taniej!)
Cena rynkowa
129,00 zł
(Oszczędzasz: 10,35 zł)Nowe książki w wydawnictwie: Wiedza i Praktyka

nasza cena:

54,25 zł
To ponad 8% taniej!

Excel w marketingu - sprawnie zaplanuj i rozlicz kampanie

Wojciech Próchnicki

Wydawnictwo: Wiedza i Praktyka

Excel, a w szczególności tabele przestawne, świetnie nadaje się do analizowania danych i tworzenia raportów na potrzeby marketingu. Podczas lektury tej książki Czytelnik dowie się, jak wykorzystać narzędzia Excela do analiz marketingowych.

nasza cena:

64,28 zł
To ponad 8% taniej!

Kadry i płace w jednostkach samorządowych 2017

Michał Culepa

Wydawnictwo: Wiedza i Praktyka

Niniejsza publikacja kładzie nacisk na praktykę i rozwiązywanie rzeczywistych problemów kadrowo - płacowych w samorządach Stanowi cenne źródło wiedzy nie tylko dla pracowników kadr, ale dla wszystkich zatrudnionych w jednostkach samorządowych.

nasza cena:

54,25 zł
To ponad 8% taniej!

Kierowcy pojazdów do 3,5 tony. Zatrudnianie wynagradzanie dokumentacja

Karol Lankamer

Wydawnictwo: Wiedza i Praktyka

Książka kierowcy pojazdów do 3,5 tony - zatrudnianie, wynagradzanie, dokumentacja porusza wszystkie niezbędne tematy dla przedsiębiorcy, który zatrudnia w swojej firmie kierowców. Pięć rozdziałów dotyczy najważniejszych kwestii, takich jak - zatrudnianie, podróże służbowe, czas pracy, dokumentacja oraz nadgodziny. Problemy, z którymi borykają się firmy, świetnie obrazują liczne przykłady.

nasza cena:

63,45 zł
To ponad 8% taniej!

Podstawa wymiaru zasiłków 2017. Zasady tabele schematy przykłady

Agnieszka Ślązak Renata Tonder

Wydawnictwo: Wiedza i Praktyka

W książce znajdziesz praktyczne informacje i wskazówki na temat zasad ustalania podstawy wymiaru zasiłków w razie choroby i macierzyństwa. Sprawdzisz, z jakiego okresu brać pod uwagę przychód, które składniki wynagrodzenia (premie, nagrody, dodatki, itp.) uwzględniać. Dowiesz się, jak bardzo ważne są zapisy regulaminów wynagradzania i premiowania.

nasza cena:

54,25 zł
To ponad 8% taniej!

Praktyczny kurs programowania makr w Excelu - od podstaw

Piotr Dynia

Wydawnictwo: Wiedza i Praktyka

Rozszerzone wydanie bestsellerowej książki "Automatyzacja pracy z użyciem makr". Zawiera nowe rozdziały oraz dodatkowe, obszerne przykłady praktycznego wykorzystania makr w Excel. Zawarte w książce makra można wykorzystać w Excelu 2007, 2010 oraz 2013. Powinny również działać we wcześniejszych wersjach programu, choć mogą wymagać drobnych modyfikacji.

nasza cena:

45,05 zł
To ponad 8% taniej!

Zmiany w obrocie nieruchomościami rolnymi. Dowiedz się, jak kupić lub sprzedać grunt rolny

Grzegorz Wroński

Wydawnictwo: Wiedza i Praktyka

Od 30 kwietnia 2016 r. znacząco zmieniły się zasady kupna i sprzedaży gruntów rolnych. Nakładają one na uczestników tego obrotu wiele ograniczeń. Niniejsza książka ma na celu omówienie prawnych uwarunkowań obrotu nieruchomościami rolnymi po 30 kwietnia 2016 r. Wyjaśniono w niej, kto i na jakich zasadach może sprzedawać lub nabywać grunte rolne zgodnie z nowymi przepisami.

Koszty wysyłki


tania wysyłka paczkomat tania wysyłka inpost tania wysyłka poczta polska tania wysyłka kurier
Zobacz jak pakujemy książki


Zdajemy sobie sprawę, że na drodze pomiędzy nami, a Tobą znajduje się firma transportowa.
Dlatego ze szczególną starannością pakujemy książki, by doszły do Ciebie zawsze w nienaruszonym stanie.


Oceny książki


Oceń książkę:Księgarnia Internetowa Grzbiet.pl
TO ZNACZNIE WIĘCEJ NIŻ ZWYKŁA KSIĘGARNIA HISTORYCZNA

Książki, to nasza pasja. Historia, to miłość. Zabytki techniki, to fascynacja.

W 2013 roku postanowiliśmy robić coś więcej dla zabytków techniki. Aktywnie włączyliśmy się w proces renowacji najstarszego czołgu w polskiej kolekcji muzealnej – Renault FT-17.

Dzisiaj w miarę posiadanego czasu staramy się wspierać muzea by jak najszerzej krzewić myśl techniczną i historię jako taką.

Spotkać nas można w Muzeum Polskiej Techniki Wojskowej (oddział Muzeum Wojska Polskiego).

Prowadząc księgarnia historyczną Grzbiet.pl postanowiliśmy, aby cześć dochodów z tej działalności przeznaczać na wsparcie konserwacji i renowacji zabytków techniki będących w Polskich muzeach.

Szanowni Państwo – z każdą kupioną w księgarni historycznej Grzbiet książką, stajecie się Mecenasami zabytków techniki. To dzięki Wam możemy zrobić więcej, aby zbiory muzealne cieszyły oczy dzieci naszych dzieci. Teraz i w przyszłości.

Dowiedz się więcej