Ochrona środowiska w firmie Kompendium wiedzy dla przedsiębiorcy (miękka)

(red.)


Średnia ocena: 6 / 6 z 1 ocen

Wyd.: Oficyna Prawa Polskiego

Nasza cena
91,05 zł
(to ponad 8% taniej!)
Cena rynkowa
99,00 zł
(Oszczędzasz: 7,95 zł)

Opis książki:

Ochrona środowiska w firmie Kompendium wiedzy dla przedsiębiorcy. Dzięki książce Ochrona środowiska w firmie. Kompendium wiedzy dla przedsiębiorcy specjalista ds. ochrony środowiska pozyska praktyczne informacje, jak organizować i nadzorować działalność przedsiębiorstwa związaną z ochroną środowiska. Z poradnika czytelnik dowie się, jak przygotować odpowiednią dokumentację, sporządzić raport np. do KOBiZE, wyliczyć opłatę np. środowiskową lub produktową, uzyskać decyzję o środowiskowych uwarunkowaniach. Ponadto, w poradniku podpowiadamy, jak kontrolować przestrzeganie w firmie wymagań środowiskowych, w tym pozyskiwać wymagane prawem pozwolenia, zezwolenia, czy zgłoszenia. Podajemy także informację o terminach wykonywania kluczowych czynności, aby ułatwić planowanie codziennej pracy.

Szczegóły książki

Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu książkę oficyny Oficyna Prawa Polskiego, wydaną w dwatysiące szesnastym roku.

(red.) na bardzo, bardzo dużo stronach zaprezentował opowieść pod tytułem Ochrona środowiska w firmie Kompendium wiedzy dla przedsiębiorcy.

Publikacja dostępna jest w Internetowej księgarni historycznej Grzbiet.pl w bardzo dobrej cenie.

Publikacja wydana jest w okładce typu - miękka w formacie bardzo specyficznym ;) centymetrów.

Zapraszamy do lektury!

Uwaga - kupując w naszej księgarni internetowej wspieracie renowacje zabyktów techniki - więcej szczegółów w naszym blogu.

Ilość stron:116
Rok wydania:2016
ISBN:9788326951190
Rodzaj okładki:miękka
Dział:ksiazki
Wymiary:23 cm x 15 cm
Nasza cena
91,05 zł
(to ponad 8% taniej!)
Cena rynkowa
99,00 zł
(Oszczędzasz: 7,95 zł)Nowe książki w wydawnictwie: Oficyna Prawa Polskiego

nasza cena:

63,45 zł
To ponad 8% taniej!

Jak skutecznie chronić dane osobowe w instytucjach kultury.. Zmiany w przepisach, odpowiedzi na pytania

Piotr Glen

Wydawnictwo: Oficyna Prawa Polskiego

Dzięki tej książce sprawdzisz, czy od kandydata do pracy w instytucji kultury oraz od dyrektora można żądać zaświadczenia o niekaralności. A także jak wypełniać poszczególne dokumenty związane z ochroną danych osobowych. Będziesz również wiedział, jak przygotować się do nowych przepisów przy ochronie danych osobowych, które wchodzą w życie w kolejnych miesiącach.

nasza cena:

135,21 zł
To ponad 8% taniej!

Klasyfikacja budżetowa 2017

Barbara Jarosz Elżbieta Gaździk

Wydawnictwo: Oficyna Prawa Polskiego

W publikacji Czytelnik znajdzie rozporządzenie w sprawie klasyfikacji budżetowej z praktycznymi przykładami i zestawieniami. Stanowi ona niezbędne narzędzie podczas przygotowywania planów finansowych oraz klasyfikowania wydatków na etapie ich realizacji. Dzięki niej zdobędą Państwo pewność, wykonując obowiązki związane z prowadzeniem ksiąg rachunkowych i sporządzaniem sprawozdań budżetowych.

nasza cena:

63,45 zł
To ponad 8% taniej!

Potrącenia z wynagrodzeń i zasiłków 2017

Elżbieta Młynarska-Wełpa

Wydawnictwo: Oficyna Prawa Polskiego

Z książki Potrącenia z wynagrodzeń i zasiłków 2017 dowiesz się, jak dokonywać potrąceń z różnego rodzaju świadczeń pracowniczych od 1 stycznia 2017 r.

nasza cena:

63,45 zł
To ponad 8% taniej!

Rozliczenie podatkowe za 2016 rok Terminy formularze obowiązki płatnika

Sławomir Liżewski

Wydawnictwo: Oficyna Prawa Polskiego

Zbliża się termin rozliczeń podatkowych za 2016 rok. Dlatego warto usystematyzować swoją wiedzę i sprawdzić krok po kroku, jak wypełnić poszczególne części formularzy podatkowych. Jeśli nie zdążymy złożyć formularzy w terminie, możemy zostać pociągnięci do odpowiedzialności podatkowej, ale także jesteśmy narażeni na sankcje karne skarbowe.

nasza cena:

72,65 zł
To ponad 8% taniej!

Sprawozdanie finansowe 2016

Katarzyna Trzpioła

Wydawnictwo: Oficyna Prawa Polskiego

Firmy prowadzące księgi rachunkowe na koniec roku obrotowego, zobowiązane są do sporządzenia bilansu. Jest to czynność skomplikowana i warto w tym zakresie skorzystać z podpowiedzi eksperta. Znajdziesz je w tej publikacji.

nasza cena:

54,25 zł
To ponad 8% taniej!

Szybkie raportowanie w Excelu dla menedżerów i ekspertów sprzedaży

Wojciech Próchnicki

Wydawnictwo: Oficyna Prawa Polskiego

Prowadząc analizy ekonomiczne, np. związane ze sprzedażą, często wybiega się w przyszłość i śledzi spodziewane zmiany wartości. Dzięki temu można podjąć trafniejsze decyzje. W tym celu należy wyznaczyć trend i prognozę danego zjawiska na podstawie istniejących danych. Excel zawiera kilka pomocnych narzędzi ułatwiających przeprowadzenia tego rodzaju analizy, które zostały opisane w niniejszej publikacji.

nasza cena:

63,45 zł
To ponad 8% taniej!

Wartości niematerialne i prawne oraz środki trwałe w instytucjach kultury 2017

Grzegorz Magdziarz

Wydawnictwo: Oficyna Prawa Polskiego

Wartości niematerialne i prawne (WNiP) są kategorią bilansową budzącą wiele emocji wśród księgowych. Nie inaczej jest w przypadku instytucji kultury (IK). Polskie prawo bilansowe jest w tym zakresie zdecydowanie bardziej rygorystyczne w porównaniu z międzynarodowym. Największym problemem spotykanym w praktyce są kwestie ich wyceny, mierzalności, porównania. Sprawdźmy, jakie obowiązują w tym zakresie polskie i międzynarodowe uregulowania.

Koszty wysyłki


tania wysyłka paczkomat tania wysyłka inpost tania wysyłka poczta polska tania wysyłka kurier
Zobacz jak pakujemy książki


Zdajemy sobie sprawę, że na drodze pomiędzy nami, a Tobą znajduje się firma transportowa.
Dlatego ze szczególną starannością pakujemy książki, by doszły do Ciebie zawsze w nienaruszonym stanie.


Oceny książki


Oceń książkę:Księgarnia Internetowa Grzbiet.pl
TO ZNACZNIE WIĘCEJ NIŻ ZWYKŁA KSIĘGARNIA HISTORYCZNA

Książki, to nasza pasja. Historia, to miłość. Zabytki techniki, to fascynacja.

W 2013 roku postanowiliśmy robić coś więcej dla zabytków techniki. Aktywnie włączyliśmy się w proces renowacji najstarszego czołgu w polskiej kolekcji muzealnej – Renault FT-17.

Dzisiaj w miarę posiadanego czasu staramy się wspierać muzea by jak najszerzej krzewić myśl techniczną i historię jako taką.

Spotkać nas można w Muzeum Polskiej Techniki Wojskowej (oddział Muzeum Wojska Polskiego).

Prowadząc księgarnia historyczną Grzbiet.pl postanowiliśmy, aby cześć dochodów z tej działalności przeznaczać na wsparcie konserwacji i renowacji zabytków techniki będących w Polskich muzeach.

Szanowni Państwo – z każdą kupioną w księgarni historycznej Grzbiet książką, stajecie się Mecenasami zabytków techniki. To dzięki Wam możemy zrobić więcej, aby zbiory muzealne cieszyły oczy dzieci naszych dzieci. Teraz i w przyszłości.

Dowiedz się więcej