Zasady odbioru osobistego

Pozycje zamówione w księgarni historycznej Grzbiet.pl można również odebrać osobiście. W tym przypadku nie chodzi nam o możliwość tak zwanego odbioru w punkcie, ponieważ choć takie opcje są dostępne zarówno w ofercie Poczty Polskiej, jak i w Paczkomatach.


Klienci z obszaru aglomeracji Warszawskiej mogą skorzystać z odbioru osobistego na Ursynowie lub w Piastowie k/Warszawy. Odbiór ten jest bezpłatny, co niewątpliwie jest z korzyścią dla Klienta.


Prosimy pamiętać również, iż odbiór w Piastowie jest możliwy jedynie przy płatności z góry.


Warszawa

200 metrów na południe od stacji metra Ursynów.

Poniedziałek - piątek: 11:00 - 20:00
Sobota: 10:00 - 14:00Piastów k/ Warszawy

Po wcześniejszym umówieniu (daniel@grzbiet.pl / tel/fax 22 723 36 56, 793 73 36 56)
zapraszamy do odbioru osobistego,
ul. I. Paderewskiego 5A, 05-820 Piastów

Księgarnia Internetowa Grzbiet.pl
TO ZNACZNIE WIĘCEJ NIŻ ZWYKŁA KSIĘGARNIA HISTORYCZNA

Książki, to nasza pasja. Historia, to miłość. Zabytki techniki, to fascynacja.

W 2013 roku postanowiliśmy robić coś więcej dla zabytków techniki. Aktywnie włączyliśmy się w proces renowacji najstarszego czołgu w polskiej kolekcji muzealnej – Renault FT-17.

Dzisiaj w miarę posiadanego czasu staramy się wspierać muzea by jak najszerzej krzewić myśl techniczną i historię jako taką.

Spotkać nas można w Muzeum Polskiej Techniki Wojskowej (oddział Muzeum Wojska Polskiego).

Prowadząc księgarnia historyczną Grzbiet.pl postanowiliśmy, aby cześć dochodów z tej działalności przeznaczać na wsparcie konserwacji i renowacji zabytków techniki będących w Polskich muzeach.

Szanowni Państwo – z każdą kupioną w księgarni historycznej Grzbiet książką, stajecie się Mecenasami zabytków techniki. To dzięki Wam możemy zrobić więcej, aby zbiory muzealne cieszyły oczy dzieci naszych dzieci. Teraz i w przyszłości.

Dowiedz się więcej